Kolekcia Na vlnách vznikala počas leta, keď som na dva mesiace vypla eshop a venovala sa len dcérke a tvorbe nových šperkov. Spočiatku som bola z tohto rozhodnutia nesvoja, no s odstupom času som presvedčená o tom, že to bolo to najlepšie, čo som mohla urobiť. Mala som krásne tvorivé leto strávené s rodinou a načerpala som dostatok síl a inšpirácie, aby som sa mohla aj pracovne posunúť ďalej.

 

 

 

Keď vidím výsledok môjho snaženia, napĺňa ma obrovský pocit šťastia. Kolekcia Na vlnách je z môjho pohľadu zatiaľ to najlepšie, čo sa mi podarilo vytvoriť a som na ňu veľmi hrdá. Dala som jej letný názov, ktorý evokuje more a pre mňa je tento názov stelesnením pokoja a oddychu. Myslím, že každý z nás má svoje vlastné “happy place”, teda miesto, kam sa utieka fyzicky alebo aspoň v myšlienkach, keď potrebuje nabrať silu a zlepšiť náladu. Pre mňa je najdokonalejší pocit, keď ležím na hladine mora alebo jazera. Oči mám zavreté, svieti na mňa slnko, voda ma príjemne chladí, jemne hojdá a unáša...

 

 

 

Téma vĺn a vody je spoločná pre všetky šperky v kolekcii. Všetky náušničky, náhrdelníky a prstene spája to, že majú zvlnené tvary a povrchové štruktúry alebo obsahujú perlu. Dokonca aj oblečenie na fotenie sme sa snažili vyberať tak, aby sedelo do tohto konceptu (mimochodom, šaty a modrý svetrík sú z dielne dánskej módnej návrhárky Cecilie Bahnsen!).

Šperkov je v kolekcii 11 a opäť ich svojím objektívom dokonale zachytila fotografka a módna návrhárka Silvia Leitmannová. Ako modelku som si tentoraz vybrala krásnu Dánku s vietnamskými koreňmi Mandee. Ťažko tomu veriť, ale Mandee nie je profesionálna modelka, ale učiteľka v jasliach!

 

 

 

Z výsledku som naozaj nadšená a dievčatám patrí moje obrovské ďakujem za to, ako sa im podarilo zhmotniť a ešte aj prekonať moje predstavy. Fotenie prebiehalo v Kodani a ak by som pri tom osobne bola, nezmenila by som ani najmenší detail. Dúfam, že sa vám kolekcia Na vlnách páči a teším sa, čo na ňu poviete. :)