Truly Emily je značka minimalistických šperkov vyrábaných zo striebra alebo zlata. Pracujem prevažne s recyklovanými materiálmi a šperky vyrábam v malom, precízne a s láskou. V mojej ponuke nájdete jemné a ženské šperky, ktoré sú moderné a zároveň nadčasové. Hodia sa na výnimočné príležitosti aj na bežný deň.

 

Šperky vyrábam v malej dielničke na Slovensku. Spočiatku som ich vyrábala len tak pre seba, lebo som túžila po šperkoch, ktoré budú jednoduché a budú sa dobre nosiť. Chcela som šperky, s ktorými sa nebudem cítiť prezdobene, no zároveň vďaka nim budem mať pocit, že som upravená a že sa o seba starám. Chcela som si dopriať niečo pekné každý deň, čo mi bude prinášať radosť a stane sa to mojou “druhou kožou”.

 

Doprajte si aj vy tento pocit alebo šperk darujte niekomu ako darček. Moju novú kolekciu Na vlnách nájdete tu: Kolekcia Na vlnách a tu si môžete prečítať, ako som sa ku tvorbe dostala: Môj príbeh. Ak sa vám moja tvorba páči, môžete ma sledovať aj na instagrame: @trulyemilysk. Budem sa tešiť. :)