V prvom rade ďakujem každému, kto zavítal do môjho obchodíka, či už sa prišiel len tak popozerať alebo aj nakúpiť. :) Ak nie je pri šperku uvedené inak, doba výroby je momentálne 2 týždne od pripísania platby na účet. Nemám žiaľ časové možnosti, aby som vyrábala šperky na sklad a taktiež teraz nestíham ani zákazkovú výrobu. Ak však máte záujem o malé úpravy šperkov (zmena veľkosti, iný kov, dĺžka retiazky atď.) napíšte mi, prosím, cez kontaktný formulár a ja sa pokúsim vám vyhovieť.

 

Platba je možná len vopred kartou alebo bankovým prevodom. Neposielam na dobierku. Balíčky odosielam Slovenskou poštou ako doporučený list. Je možné objednať si s doručením do celého sveta, cena poštovného je nasledovná:

 

Slovensko 3 €
Česko 5 €
Ostatné 6 €

 

Šperk vám príde v papierovej krabičke a k nákupu dostanete ako darček aj handričku na čistenie. Používam krabičky a kartónové obálky s FSC certifikátom. Poistené zásielky žiaľ musia byť odosielané v špeciálnych plastových obálkach Slovenskej pošty.

 

Som vyštudovaná zlatníčka a klenotníčka registrovaná na Puncovom úrade Slovenskej republiky. Šperky sú riadne puncované v súlade s puncovým zákonom. Pracujem prevažne s recyklovanými materiálmi a každý šperk, ktorý prejde mojimi rukami, je vyrobený precízne a s láskou. Za svojou prácou si stojím, no ak by ste mali hocijaký problém s nákupom, určite mi napíšte. Najdôležitejšie pre mňa je, aby boli moje zákazníčky spokojné a aby moje šperky rady nosili. :)