Práca handmade tvorcu je pestrá. Niekedy možno až príliš. :) V jednej chvíli sme dizajnéri, remeselníci či umelci a v druhej sú z nás účtovníci, copywriteri, fotografi, predavači, máme na starosti zákaznícky servis, sociálne siete, marketing... Tých funkcií je ozaj veľa a my ich robíme ako vieme. Lebo musíme a chceme.

 

 

Handmade tvorbe sa venujem už asi osem rokov a až donedávna som si všetko robila sama. Tak ako mi dovoľovali moje schopnosti a časové možnosti... Už dlho však obdivujem značky, ktoré to vedia robiť profesionálne - zverejnia ucelenú kolekciu, ktorú nafotí profesionálny fotograf na krásnej modelke... snívala som, že raz sa k tomu dopracujem aj ja. Asi tušíte, kam tým mierim, však? :)

 

 

S veľkou radosťou by som vám chcela predstaviť moju novú kolekciu minimalistických šperkov Omamné leto, ktorú nafotila super talentovaná fotografka Alexandra Hrašková spolu s nádhernou modelkou Sabinou Ober. ♥ Pri fotení som osobne nebola a fotografke som dala úplne voľnú ruku, takže výsledok bol aj pre mňa také milé prekvapko.

 

 

Myslím, že fotografka dokonale vystihla ducha Truly Emily - tú nežnosť, ženskosť, nádych romantiky… Už pri prvom pohľade na fotografie mi napadlo slovné spojenie Omamné leto a pocit ľahkosti, bezstarostnosti počas prázdnin na vidieku či dovolenky pri mori. Toto leto som ako mnohí z vás nikam necestovala a dovolenkovala som len doma na záhrade, takže tieto nádherné atmosferické fotky ma o to viac hrejú pri srdci. Čo na ne poviete vy? A ako sa vám páčia šperky?