Rok 2023 bol pre mňa o hľadaní harmónie, usporiadaní si priorít a pozeraní sa na moje podnikanie z nadhľadu. Poviem vám úprimne, prvá polovica roka bola pre mňa veľmi náročná. Vysoké pracovné tempo a zdravotné ťažkosti ma priviedli na hranicu vyhorenia (o tom možno niekedy neskôr...). V lete som sa teda rozhodla dať si na dva mesiace prázdniny a venovať sa len mojej dvojročnej dcérke, oddychu a tvorbe novej kolekcie.

 

 

Bolo to krásne, pohodové obdobie, ktoré ma prinútilo usporiadať si veci a zamyslieť sa nad tým, na akú cestu sa vydám pracovne i v osobnom živote (keďže tieto veci sú prepojené, všakže). Vedela som, že sa chcem prestať neustále naháňať a chcem venovať viac času sebe. Svojej pohode, zdraviu a vzťahom, ktoré v živote mám. A viete, čo je na tom zaujímavé? To pomyselné šliapnutie na brzdu a krok vzad ma v konečnom dôsledku posunuli ďalej. Vznikla nová kolekcia Na vlnách, ktorú pre mňa opäť nafotila úžasná Silvia Leitmannová a ja mám obrovskú radosť z toho, ako krásne sa to podarilo.

 

 

Taktiež som sa s novou energiou pustila do úpravy môjho eshopu, vznikli nové podstránky, ktoré tu už dlho a veľmi chýbali. Oslovila som aj šikovnú grafičku Milicu Lovíškovú, ktorá mi pomohla s vizuálnou identitou a tlačovinami. Výsledkom je napríklad krásna info kartička, ktorú dostanete k objednávke alebo darčekový poukaz, ktorý si môžete (konečne!) v mojom eshope zakúpiť. Vďaka Milici a Silvii vyzerá teraz moja značka profesionálnejšie a estetickejšie, za čo dievčatám veľmi ďakujem!

 

 

Ak by som to mala zosumarizovať, rok 2023 bol pre mňa dôležitý v tom, že som sa prestala zbesilo naháňať za tým, čo chcem a viac som sa začala sústrediť na to, čo skutočne potrebujem. A to isté si želám aj do roku 2024. Radosť z tvorby nielen šperkov, ale aj značky ako takej. Harmóniu medzi prácou a oddychom. Starostlivosť o svoje telo i dušu. A v tomto duchu by som chcela zaželať všetko dobré aj vám. :) Z celého srdca všetkým ďakujem za podporu a želám šťastný nový rok!